دوشنبه, 2 ارديبهشت 1398
عنوان : پیام تبریك مهندس هاشم سیاحی شهردار مینوشهر به مناسبت اعیاد شعبانیه
کد خبر : ۱۹۱۰
تاريخ :
 ۱۳۹۸/۰۱/۲۴ 
ساعت : ۱۰:۲۲:۱۶

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

به گزارش روابط عمومی شهرداری مینوشهر مهندس هاشم سیاحی در پیامی فرارسیدن اعیاد شعبانیه، سالروز ولادت باسعادت امام حسین(ع) و روز پاسدار، ولادت حضرت ابوالفضل(ع) و روز جانباز و ولادت امام زین العابدین(ع) را تبریک و تهنیت گفت.

متن پیام به شرح زیر می باشد:

 

دگر بار ماه شعبان، ماه آماده سازی برای حضور در ضیافت الهی رمضان و موسم رویش گلهای معطر نبوی در دامان ولایت علوی و آغوش فاطمی از راه رسید؛ ماهی که طلیعه اش به میلاد سه نور سرمدی حضرت امام حسین (ع)، حضرت ابالفضل العباس(ع) و امام زین العابدین (ع) مزین گشته و در نیمه‌اش شیعیان منتظر، عطر زیبای گل نرگس را به مشام خود احساس و ولادت قائم آل‌محمد(ص) را به جشن می نشینند. ماه شعبان، یکی از عزیزترین ماه های اسلامی است که روزها و اعیاد بزرگی را در خود دارد و ماه مغفرت، عبادت و بندگی است .

اینجانب حلول ماه مبارک شعبان و فرخنده میلاد با سعادت سه اختر تابناک امامت و ولایت، سرور و سالار شهیدان امام حسین (ع) و روز پاسدار، مظهر وفا قمر بنی هاشم حضرت ابوالفضل العباس (ع) و روز جانباز و سید الساجدین امام زین العابدین (ع) را به همه مردم ولایت مدار ایران اسلامی بویژه همشهریان عزیز مینوشهری تبریک و تهنیت عرض می‌نمایم.بازگشت           چاپ چاپ         
 

DOURAN Portal V4.6.0.0

V4.6.0.0